14 Mayıs 2013

Tivibu Yayın Sorunu Yaşıyorum!

03/05/2013 Tarihinde teknik arıza sebebi arıza kaydı bıraktığım Ttnet'in Tivibu birimi tarihler 14/05/2013 olmasına rağmen çözülemedi. 0001 hata kodu veren Tivibu yani televizyon tam 11 gündür çalışmıyor. Sözüm ona teknik ekipten olan birileri geldi ve merkezden yükleme yaparak çalışan internet ve telefonumu da bozdu. 11 gündür aramadığım gün, görüşmediğim müşteri temsilcisi kalmadı ki aynı cevaplar "yönlendiriyoruz efendim sorun çözmeyi değil ama bu cümleyi personellerinize gayet iyi öğretmişsiniz. 11 günde devlet meseleleri bile çözülüyor iken nasıl bozuk bir alet satmış iseniz, sizler bile çözemediniz. Yenisi ile değiştirmek de aklınıza gelmiyor mu çözün artık.

Nesrin 193 Okunma

Cevaplar

 • Nesrin 06 Haziran 2013

  merhaba; şikayetim üzerinden 1 aydan fazla geçmiş olmasına rağmen, hala çözmediğiniz için gerçektten sizi çok TEBRİK EDİYORUM!!! bu kadar arama ve şikayete duyarsız kalan başka bir şirket olabileceğini gerçekten düşünmüyorum. tebrikler, sorun çözmeme ve müşteri memnuniyetsizliğinde Türkiye birincisi oldunuz. kutluyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Nesrin 14 Mayıs 2013

  böyle otomatik cevaplar sorun çözmüyor ya da müşteri ile ilgilendiğinizi göstermiyor. binlerce müşterisi olan bir şirket otomatik yanıtlı şikayet dönüşü ile müşteri ilişkileri yönetimi izlememeli. çözmediğiniz sorunumu geçtim, bu yaptığınız bile hiç hoş değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön