12 Eylül 2013

Tivibu Yayın Sorunu Hakkında Bilgi Vermiyor!

Tivibu ile ilgili şikayetlerde Eylül 2013 başından beri yayın alamama ve bu sorunun bir türlü çözülmediğine dair onlarca şikayet görüyorum. Eylül başında Tivibu altyapısında ne değiştirdiyse, insanlara standart aynı cevabı yazmaktansa açıklama yapılsın.

Desin ki biz yazılımımızda güncelleme yaptık bu nedenle yayın alamıyorsunuz. Sorunu ancak şu tarihte düzeltebiliriz. Dürüstçe açıkladıktan sonra insanlar en azından ben anlayışla karşılarım ama böyle olmuyor. Standart cevaplar, ilgisiz teknik servis, çözülmeden kapatılan arıza kayıtları sonuç olarak TTNET insanların gözünde itibarını kaybediyor.

Sinan 71 Okunma

Cevaplar

 • Sinan 16 Eylül 2013

  15 Eylül itibariyle problem giderilmiştir. Şu anda Tivibu yayını alabiliyorum

 • Sinan 13 Eylül 2013

  Bugün ttnet aradı tivibu hattım ile ilgili tanımlamaların yeniden yapıldığını sorunun düzelmis olması gerektiğini söylediler. Akşam eve geldim kontrol ettim yine yayın yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön