09 Eylül 2013

Tivibu Yayın Kesiliyor!

Tivibu geri dönüş yaptı. Fakat bu dilekçede yazdığım telefon numarasının yanlış olduğunu söylediler. Bana verilen telefon numarası 02162906582 dir. Taahhütlü işlemler yapılıyor kayıt alınırken fakat biz doğru düzgün yayın alabileceğimize dair herhangi bir taahhüt alamıyoruz.

Adı geçen şirket tarafından tüketicinin bu konuda tek taraflı bir yanılgıya düşürüldüğüne inancım tamdır. Bu şirket politikası tüketicinin elini kolunu bağlamaktadır. Veremedikleri yayından vazgeçmem benim maddi olarak alacaklı olmam gerekirken borçlu duruma düşmeme sebep oluyor.

Uğraş 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön