10 Ocak 2015

Tivibu Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

TTNET Tivibu.com.tr web sitesi ilanlarında "yeni müşteriler" için 1 aylık deneme paketi olduğu ilan edilmekte müracaat halinde paketin TTNET internet kullanıcıları için geçerli olduğu söylenmekte olup bu durum "yeni müşteri" kavramı ile bağdaşmamaktadır. İlanın TTNET internet müşterileri için geçerli olduğunun belirtilmesini aksi halde yanıltıcı ilan olduğu konusunda suç duyurusunda bulunacağımı bildiririm.

Erdal 408 Okunma

Cevaplar

  • Erdal12 Ocak 2015

    TTNET yanıltıcı reklam yapmaya devam etmektedir. Kendilerinden açıklama değil eylem bekliyorum. 1. İnternet sayfasında belirtilen şartlarda üyeliğim kabul edilmi mi? 2. Ya da bu şartların sadece TTNET ADSL üyeleri için geçerli olduğu ibaresi ilanlara ilave edilmiş mi?

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön