09 Şubat 2015

Tivibu Web Tv Aldım Kullanamıyorum.

15 dakika önce dizimi izlemek için başka şehirde olduğumdan Tivibu web TV'den aldım. TTNET üyesine 4,5 TL idi. Fakat hiçbir açıklama yapılmadan satışı yaptıkları için bana tek şifre tanımlanmadığı için kullanamadım bloke oldu. 4440375 no.lu telefonu aradım. Çalışan iki kere bana tek şifre tanımladı. Buna rağmen bozuk sistemleri onay vermedi. Yanlış diyerek beni 30 saat bloke koydu.

Çalışana Tivibu üyeliğimin sonlandırılmasını istiyorum dedim. İmkansız olduğunu paranın çekildiğini ve yıllık olarak alınacağını geriye iadesinin olmadığını söyledi. Tüketici olarak aldım 1 saat bile geçmedi. Beğenmedim istemiyorum dedim. Yapacak bir şey olmadığını söyledi. Bu durumdan şikayetçiyim.

Zeynep 361 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2015

    Paramı iade edeceklerini söylediler

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön