12 Nisan 2013

Tivibu Verilen Vaatler Yerine Getirilmedi!

Günlerce Tivibu ev kurulmasını bekledikten sonra yaklaşık 82 gün sonra kurulum yapıldı. Bu arada geçen 2 aydan uzun süre zarfında sanki Tivibu ev kullanmışım gibi başvuru yaptığım zaman söylenen içeriklerin 1 ay süreyle izlenmesi, 2 ay boyunca ücret alınmaması gibi noktalar bağlantı yapılmadığı sürede de işletilmeye devam edildi. Kısaca 5 gün içinde içerikler kesildi, 7 gün sonra faturalı sisteme geçtiğim ödeme yapmam gerektiğine dair mesaj geldi. İşin daha farklı olan kısmı, bu durumdan haberdar olduklarını söyleyen Tivibu görevlilerinin beni arayıp fatura ile ilgili bilgilendirme yapmalarıydı. Tabi ki daha Tivibu ev üyeliğimin 1 ayı bile dolmadan faturaya ücret yansıdı.

Tugce 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön