06 Mart 2015

Tivibu Verilen Sözü Tutmuyor!

20 ya da 30 gün önce D-Smart müşteriydim sözleşmem bittiği için sizi tercih etmem için aradılar ve görüşmelerimizde sınırsız internet ev telefonu sabit 7 TL ve Tivibu HD makina ve spor kanalları full olarak ilk 6 ay 55 TL daha sonra 18 ay boyunca 75 olarak anlaştık hatta konuşmalarımızda özellikle belirttim aynı şekilde değil mi herhangi fark ödemeyeceğim dedim evet dendi.

Şimdi internetim bağlandı Tivibu'dan ses çıkmayınca bugün 444 0375 numarayı aradım Tivibu bağlanmadı dedim öyle bir istekte bulunmamışsınız sadece internete başvururmusunuz dedi bende görüşmelerimiz kayıt altına alındığını söylüyorsunuz dinleyin dedim, dinleyemeyiz dediler aynı şekilde yapın o zaman dedim imkansız dediler.

Evren 156 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön