13 Mayıs 2013

Tivibu Verdiği Taahhütleri Yerine Getirmiyor!

30 Mart tarihinde 3'lü avantaj paketi ile sınırsız internet, telefon ve Tivibu paketi için 49 TL üzerinden sözleşme imzaladım. Mart ayı için paket kapsamında 1 ay boyunca Tivibu 'da HD kanallar dahil tüm kanalların izlenebileceğini ifade edilmişti. Tivibu Nisan ayının ortalarında kuruldu. Standart kanalların haricinde hiç bir şey izleyemediğim gibi anneler gününe özel mesaj geliyor, falanca filmleri tüm Tivibu kullanıcıları izleyebilir diye onları dahi izleyemiyorum. Müşteri hizmetleri Kurulum tarihinde böyle bir kampanya yok diyor ( Nisan ) sözleşme tarihini baz almıyoruz diyor. Nisan ayında aynı kampanya 39 TL o halde bu fiyattan fiyatlandırın diyorum ona da cevap veremiyorlar.

M.emre 84 Okunma

Cevaplar

 • M.emre 23 Mayıs 2013

  Evet sonunda arayan yetkili personel "-bu konuda size verilmiş yazılı bir taahhüdümüz yok" diyerek işin içinden sıyrıldı. Yani diyor ki -Tivibu bünyesinde istihdam ettiğim hiç bir personelimin sözüne itibar etmeyin o size ne derse desin benim işime ne geliyorsa onu uygularım. Tivibu' yu temsil etsin diye personel istihdam eder, sizleri personelimle kandırır sonra yazılı bir taahhüdüm yok der kurtulurum diyor. Eskiden kapıda böyle tencere tava satıyorlardı !!! Yazık...

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • M.emre 18 Mayıs 2013

  TTNET bu gün konu ile ilgili aradı, Talebim verilen taahhüdün yerine getirilmesiydi, yani 1 ay boyunca tüm kanalların açık olması. Şu anda zaten paketime dahil olan 4 adet HD kanal izliyor olmam gerekirken onları da izleyemiyorum. Arayan bayan ısrarla yardımcı olmaya çalışıyorum diyor ancak geçmişe dönük verilen 1 ay boyunca tüm kanalları izleme taahhüdünü yerine getiremediğini söylüyor. Büyük bir iş yapıyormuş gibi 4 adet HD kanalınızı açayım diyor. Asıl problemimi unutturmaya çalışıyor. EVET HAKKINIZ VAR AMA BU HAKKINIZI SİZE VEREMİYORUM DİYOR. Başka bir telafi yolunda ise hiç yardımcı olmuyorlar. HALA TTNET VERMİŞ OLDUĞU TAAHÜDÜ YERİNE GETİRMEDİ KONUYLA İLGİLİDE HİÇ YARDIMCI OLMUYOR.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön