Tivibu Üyeliğim Sayesinde Kanser Olacağım!

Harun G. |

12 aydır Tivibu üyesiyim. Şu ana kadar ofisime TV almadığım için faturaları ödememe rağmen hizmetten faydalanmadım. 2 ay önce TV aldım ancak Tivibu müşteri hizmetlerini arayarak bir hal oldum.

En son galiba herhangi bir hastanenin onkoloji servisinden randevu almak zorunda kalacağım. Bir türlü şu üyeliği aktif etmiyorlar. Tivibu üyeliğimi iptal edin diyorum. O zamanda ceza ödettiriyorlar. Almadığım hizmet için hem para alıyorlar hem de ilgilenmeyerek hizmet vermiyorlar. Ben ve çevremdeki herkesin TTNET aboneliklerini iptal ettireceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun G.
  31 Ekim
  11:50

  Şikayetim site tarafından TTNET ulaştırıldıktan sonra otomatik mesaj ile "tarafınıza en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır. " ibareli mesaj geldi ancak hala diğer arıza kayıtlarında olduğu gibi tarafıma bir dönüş sağlanmadı. Şiddetle kınıyorum... ...

 • Harun G.
  29 Ekim
  14:08

  Müsait olmadığım bir anda arandım. Yarım saat sonra dönün dedim. Dönülmedi. Sonra tarafınıza ulaşamıyoruz diye mesaj geldi.

 • 29 Ekim
  13:08

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Harun G.
  28 Ekim
  13:17

  Hala dönüş olmadı kınıyorum... .

 • Harun G.
  27 Ekim
  16:41

  Kusura bakmayın ama kayıtlarınızda da var 1 ayı aşkın süredir çağrı merkezinizi tam 7 sefer arayarak (son kez bugün aradığımda 6 adet arıza kaydınız var denildi.) çözüme ulaşmaya çalıştım ancak tek bir kez dahi tarafıma dönüş sağlanmadı. Böyle bir müşteri memnuniyeti yok... .

 • 27 Ekim
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.