09 Eylül 2013

Tivibu Ürünleri Teslim Almıyor!

Tivibu ev deneme üyeliği aldım. Telefonda herhangi bir elektrik işi olmadığı, TV'ye yakın modem girişinin yeterli olduğu söylendi. Salonumun 3 köşesinden açıkta bırakılan kablolar geçirildi. Bu durumundan memnuniyetsizliğimi belirttiğimde Call Center birden fazla çağrı oluşturdu.

Yaklaşık 2 aydır bu çağrıların hiçbirine geri dönüş alamıyorum. Bugün iptal talebi oluşturduğumda modemi cihazı sökün toplayın bize getirin, bir de ıslak imza atın yanıtını aldım. Bir telefon ile kuruluma gelen firma, iptal talebi söz konusu olduğunda kendiniz kabloları sökün ne haliniz varsa görün diyor.

Call center agentının verdiği bayi ürünleri teslim alamıyor. Müşteri memnuniyeti için çaba yok. Tivibu sonrasında internet hattımı ve telefonumu da kapatmayı düşünüyorum. Müşteri anlayışından bu kadar yoksun bir firma ile ilişki yürütmek çok zor.

Yakut 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön