Tivibu Umursamaz Firma.

Erhan Ç. |

Yaklaşık 10 gün önce ekran donmasından dolayı, teknik servis istedim. Hala teknik ekip gelip müdahale edecek, sürekli "şikayetiniz incelenmektedir. "deniyor. 10 gündür neyin incelemesi, ya yapın şunu ya da iptal edeceğim üyeliğimi...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Ç.
  22 Ekim
  10:50

  GSM numarasına mesaj atılmıştır diyorsunuz, kim attı bu mesajı neyi çözdü? Arıyorum bilen yok, gerçekten ömür törpüsü. Hala sistemde ariza kaydim duruyor, gelen giden teknik yetkili yok, yayın hala sorunlu.

 • Erhan Ç.
  22 Ekim
  10:48

  Evet dönüş yaptınız, sabah 1 kere arayıp, akabinde mesaj geldi sonuçlanan şikayetinizle ilgili aradık diye. Ancak size döndüğümde arkadaşlarınız sistemde sikayetlenen bir şey göremedi. Herkes bi haber birbirinden. Sorunum devam ediyor? Nasıl bir çözüm bu anlamış değilim? Kim aradı beni, neyi cözdünüz?

 • 20 Ekim
  15:46

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ekim
  15:14

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.