Tivibu Ücretsiz Yazan Filmi Ücretli Olarak Faturalandırıyor.

Hakan Ali Y. |

Şubat ayı içerisinde hiçbir ücret bilgisi olmayan çocuk filmini, bir tuşa basılarak seyrettik. Çocuğumda filmi beğenince aynı filmi hiçbir pin kodu girmeden, ( zaten istediğinizde giremezsiniz) bir tuşa basarak 6 kez izlemiş. 10 veya 20 kez de seyredebilirdi. Çünkü ücretsiz olarak çıkıyordu.

Zaten ücretli olsa aynı filmi 4 TL'den niye 6 kez izleyelim. Müşteri temsilcisi 19786*** numaralı şikayet bildirimi aldı ama sorgulayabileceğiniz bir yer yok, üstelik arayanda yok. Haksız alınan bu 24.50 TL'nin iade edilmesini istiyorum, daha önce iki kez daha böyle yanlışlar yapıldı ama Tivibu her seferinde sistem böyle gösteriyor deyip sorunu çözmüyor. Taahhüt sürem dolunca böyle giderse Tivibu'dan ayrılacağım.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ali Y.
  08 Nisan
  23:35

  Tivibu yetkilisine pin kodu girmeden filmi seyrettiğimi ve çocuğun bu şekilde aynı filmi 6 kez tek tuşa basarak seyrettiğini anlatmama rağmen, sistem öyle gösteriyor deyip, bizi kaale almadı.Hukuksal hakkınızı kullanın dedi.Daha önce de ücretsiz dediği filmden ücret almış ve itirazımı kabul etmemişti,2 gün altyapı sorunu yüzünden internet alamadım, faturamdan düşün dedim, yine takmadılar,kısacası TTnet ve tivibu müşteri haklılığı konusunda sıfır değil eksi durumda, hep kendileri haklı, ipin ucu onlarda olunca kendi haklılığınızı ispatlayamıyorsunuz. Hala 4 TL değerindeki filmi neden 6 kez satın almamın bir manası yok anlatamadım, 24 TL ye tenezzül ettiğimi mi zannediyorlar, 24 TL için bu kadar yazdığıma değer mi. Sadece haklı olduğum için değer ama hakkımı helal etmiyorum, yetkili insanlar bizleri anlamak istemiyorlar, yazıklar olsun TTNET..

 • 08 Nisan
  18:51

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Hakan Ali Y.
  07 Nisan
  23:31

  Şikayetimle ilgili henüz tivibu yetkilileri beni aramadı..

 • 03 Nisan
  13:40

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.