Tivibu Ücretini Ödediğim İçerikleri İzleyemiyorum!

Göktuğ Y. |

21.10.2015'te abonesi olduğum Tivibu full paket üyeliğime rağmen internet üzerinden yayın paket dahilinde olmadığı gerekçesiyle izleyemiyorum. Destek hattını aradığımda M**** adında ki müşteri temsilcisi T.C. Kimlik numaramla ve maille işlem yapılamadığını söyledi e-mail adresim ve tek şifre ile girebilmekte diğer kanalları izleyebiliyorum ancak maç kanalını seyredemiyorum.

Tivibu parasını ödediğim hizmeti bana sağlamıyor ve müşteri temsilcileri kendinden bihaber. Telefonda Tivibu işlemlerini tuşladığım zaman benim mail adresime Tivibu işlemleri ile ilgili giriş yaptığımla ilgili mail geliyor ama onlara göre eşleşmiyor ne hikmetse Tivibu şikayetçiyim sizden.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  16:55

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Ekim
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.