21 Ocak 2015

Tivibu Telefon Numaramı Paylaşmış.

Tivibu hizmeti satın aldığım tokat merkezde bin bir eziyetle kurulumu gerçekleştiren teknik elemanınız olarak çalışan E**** bey adındaki şahıs telefon numaramı isteğim ve bilgim dışında Ankara'da tatil köyü sağlık kaplıca vesair. Satışı yapan bir firmaya vermiştir. Arayan kişi Tivibu'dan E**** bey numaranızı verdi şeklinde beyanda bulunmuştur. Tivibu'nun adını kullanarak hangi hakla bunu yapabilmiştir?

Yok eğer Tivibu numaramı satıyorsa bunu hangi hakla yapmıştır? Müşteri hizmetlerinin kurulumu yapan yetkili teknik personelin kim olduğunu bilme ve kurumsal firma olarak sorumluluk yükümlülüğü almasının olmadığını ayrıca öğrenmiş oldum.

Gülnur 262 Okunma

Cevaplar

  • Gülnur 09 Nisan 2015

    Bu yıl içinde bilgilendirme yapılacaktır bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön