11 Şubat 2014

Tivibu Teknik Servis Randevu Sorunu

6 Şubatta Tivibu arıza nedeniyle Call Center'a başvurduk. 1 saat süren tak fişi çıkar fişi uygulaması sonucu olarak Televizyonun açık kalması ve 186**** no'lu kayıtla eşiminde telefonumu extra vererek, kaydımız yaptırdık. Eşimin telefonuna ulaşamayan sayın Tivibucular benim telefonumu arama zahmetine kalmıyormular.

Genelde 2. telefon hep istenir bu durumlarda. Benim telefonum ev ve Cep olarak zaten sözleşmede mevcut. Bu sabah arama gafletinde bulundum. Cevap olarak, eşime ulaşamadıkları söylendi. Benim telefonumdan ulaşabilmek için tekrar tak fişi, çıkar fişi uygulaması gerekiyor,dendi. Bu uygulama beni, bir elektronik mühendisi olarak çıldırttı. 10 dakika sonra aranarak aynı uygulama tekrar istendi şikayetçiyim.

Serap 98 Okunma

Cevaplar

 • Serap 26 Mart 2014

  Malesef biraz önce teknik servis aradı tivibu için güncelleme yaptılar.Güncelleme sonunda bu sefer internetimiz tekrar iptal oldu.Call centerla tekrar bağlantı kurarak problemi çözdüldü .Neden bu iki teknik ekip biri yaparken diğeri bozuyor? Anlaşılır gibi değil.Sabahtan akşama kadar call centerı aramak durumundamıyız.Endişeyle beklemedeyim,akşam gelecek olan teknik servis ne sorun yaratacak,ya da gelecekmi????

 • Serap 26 Mart 2014

  Biraz önce calla center teknik akipten sayenizde bir arkadaş aradı.Tivibuya güncelleme yaptı .Akşam teknik ekip randevusu verdi.Ardından baktık internetimiz tekrara gitmiş.Tekrar call center la problemi gidermek için uğraştık.teknik servisler biri yaparken diğeri bozuyor.Böylece bizde çileden çıkıyoruz.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön