11 Kasım 2014

Tivibu Talebim Olmadan Ücret Alındı.

"1887***** hizmet numarası ile işlem gören ADSL kullanıcısıyım. Kampanya sebebiyle tarafıma 3 ay süre ile hediye edilen Tivibu Web Maxi Paket bilgim dahilinde olmadan, herhangi bir talebim olmaksızın, sözleşmede de belirtilmemesine rağmen aylık 4,90 TL'den ücretlendirilmiş.

TTNET'e güvenerek verdiğim otomatik ödeme talimatı sebebiyle birkaç ay sonra kullanmadığım bu hizmet için tarafıma fatura yansıtıldığını fark ettim. TTNET'in talebim dışında tahakkuk ettirdiği bu tutarın iadesini talep ediyorum.

Yiğit 227 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön