14 Eylül 2015

Tivibu Taahhütlü Olarak Satın Alınan Paket İçerisinde Kar Amaçlı Kanal Değişikliği!

Önceki dönemde Kasım 2014 - Kasım 2016 dönemleri içerisinde geçerli olmak üzere Full Paket adı altında Tivibu'nun sunduğu tüm kanallarını (spor, sinema, belgesel vb.) ve ücretsiz bant yayın içeriklerinin kullanım haklarını içeren servislerini telefon üzerinden beyan ile taahhüt ederek satın aldım.

Ancak ilgili firma sözleşmede yer alan "Tivibu tek taraflı olarak kanal ekleme ve silme hakkını kendinde saklı tutar" satırını öne sürerek spor paketinin kullanım hakkımı 1 Temmuz 2016 tarihinde benden alarak aynı kanalları Süper Paket adı altında satın almam gerektiğini ilettiler. Bu kar amaçlı haksızlığı yaşattıklarını beyan ediyorum ve Kasım 2016 itibariyle servislerini kullanmayacağım.

Turan 521 Okunma

Cevaplar

  • Turan14 Eylül 2015

    Merhabalar, sadece yukarıdaki "gerekli bilgilendirme yapılmıştır" cevabını yazabilmek için arayıp aynı bilgileri paylaşmalarının ardından "şikayetimden önce bu bilgileri vermiştiniz bunun üzerine şikayetimi dile getirdim yeni bir bilgi var mı" diye soruma hayır sadece bilgilendirme yapmak için aradık yanıtını verdiler, hizmet sektöründe bu gibi oyunlar sizin gibi hizmet hacmine erişmiş firmalara yakışmıyor sayın Tivibu yetkilileri, ülkenin milli yatırımlarından doğan bir firma olarak verdiğiniz hizmetlerde kullanıcı vatandaşları aptal yerine koyma teşebbüslerinize bir an önce son vermelisiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön