13 Kasım 2014

Tivibu Sürekli SMS Gönderiyor.

TTNET Tivibu aboneliğimizi Tivibu sorunundan dolayı taahhüt bitiminde iptal ettik cihazları ıslak imza ile iade ettik. Sonra garip mesajlar gelmeye başladı. Size müthiş bir teklifimiz var 4440375'den gelen çağrıyı cevaplayın müthiş teklifi kaçırmayın diye. Gelen aramaları dikkate almıyordum bir meşguliyet anında istemeden cevaplamış oldum ve müthiş teklifin sırrına vakıf oldum. Elimde cihaz yok yeniden abone olmuşuz. Ne abonesi kardeş iptal edin yok gidip tekrar ıslak imza vermemiz gerekiyormuş. Gittik tekrar verdik. Tekrar mesaj ardından 11,14,15 de aramalar cevap versem beni tekrar abone yapacaklar Evet bu nasıl oluyor nasıl engellenir TTNET'e nasıl taciz davası açabilirim.

Şenol 497 Okunma

Cevaplar

  • Şenol19 Kasım 2014

    en son cuma günü arama oldu. Aramalar kesildi teşekkür ederim Pazargünü aynı mesaj geldi ama ardından arama olmadı. Kimse ile görüşmedim çözüme ilişkim bir mail yada mesaj da almadım. Tivibu sistemini geliştirmeni Acıbadem de İstanbulun en lüks sitesinde ben bir yılın dörtte birinde yayını izleyemedim bunu çözsünler.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön