25 Haziran 2015

Tivibu Spor Paketi!

TTNET'in sunmuş olduğu Tivibu hizmetinden yararlanmaktayım. Tivibu full paketine aboneyim. Firma aboneliğim müddetince tüm kanalları
izleyebileceğimi söyledi. Ancak firma şuan paket değişikliğine giderek 1 Temmuz 2015'ten itibaren spor kanallarını izleyemeyeceğimi söylüyor.

İzleyebilmem için ilave ücret ödemem gerektiği bildirildi. Müşteri olarak mağdur ediliyoruz. Konu ile ilgili olarak çağrı merkezi arandığında karşılaşılan tavır ise.

Serdar 343 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 25.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön