29 Ağustos 2013

Tivibu Sorunum Giderilmiyor!

Tivibu başvuru kaydımın süresi içinde sisteme girilmiyor. Sisteme girildikten sonra süresi içinde kurulum yapılmıyor. Benden sonra başvuruda bulunana kurulum yapıldı. 4440375 hattının kaydınız işleme alınmıştır şikayetinizle ilgili olarak size dönüş yapılacaktır demekten öteye gitmiyor ve 7 kez kayıt bırakmama karşın hala bana dönülmedi. Hizmet numaramdan bilgilerime ulaşılamaması nedeniyle her seferinde TC kimlik numaramın alınıyor. Sisteme girilmesi ve uzun uzun hatta bekletiliyor. Daha başında böyleyse sonrasını düşünmek istemiyorum, çok pişmanım, keşke almasaydım.

Ebru 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ebru 31 Ağustos 2013

    Tivibu başvuru kaydımın süresi içinde sisteme girilmemesi , sisteme girildikten sonra süresi içinde kurulumunun yapılmaması , benden sonra başvuruda bulunana benden önce kurulum yapılması , 4440375 hattının "kaydınız işleme alınmıştır şikayetinizle ilgili olarak size dönüş yapılacaktır" demekten öteye gitmemesi ve 7 kez kayıt bırakmama karşın hala bana dönülmemiş olunması , daha başında böyleyse sonrasını düşünmek istemiyorum :( Tivibu'yu kimseye tavsiye etmem, çok üzüyorlar , müşteri memnuniyeti politikaları hiç yok !

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön