09 Ağustos 2014

Tivibu Servis Gelmedi.

Tivibu Yaklaşık bir ay önce tivibu ev paketi üyeliği için başvurduk. Söz verilen tarihte bağlamaya gelmemeleri üzerine tivibu müşteri hizmetlerini aradık. Tekrar başvurumuzun alındığı söylendi. Daha sonra sms olarak isteğimizle üyelik başvurusunun sonlandırıldığı bildirildi. Bu sefer tivibu satış noktasına gittik.

Tekrar üyelik başvurusu alıp gelecekleri tarihi söylediler. Randevu tarihinde gelmeyip söz verilen tarihten 3 gün sonra arayıp tivibu kurmaya geliyoruz dediler.
Acaba tivibu çalışanları bu randevu tarihlerini eğlence için mi veriyor? Uymayacaksanız randevu tarih ve saati vermenin bir anlamı var mı?
Ben bu sorunu sadece Erzurum'da yaşadım. Lütfen Erzurum'daki çalışanlarınıza iyi bir eğitim verin.
Başka bir ilde sorunsuz olarak yararlandığım tivibu'dan burada nefret ettim.

Elif 231 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön