11 Mayıs 2013

Tivibu Seç İzle Kanallarım Kapatıldı!

31.12.2012'de Kayseri için geçerli olan Tivibu ev paketine 39 TL'ye üye olurken, Tivibu paketinde ki 3. ve 4. film izleme kanalları ile seç izle bölümünde ki ücretsiz film izlemenin açık olduğu anlatılmıştı. Fakat son iki haftadır adı geçen kanallar kapatılmış ve kanalı açtığımız da üyeliğiniz yok yazısı gelmeye başlamıştır. Baştan söylenmeyen bu durumların ortaya çıkması ve müşteri hizmetlerininde (4440375) yardımcı olmaması resmen yanıltıldığımızı göstermektedir. Acilen düzeltilmesi gerekir.

Niyazi 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön