29 Ekim 2013

Tivibu Randevu Verdiği Saatte Kuruluma Gelmedi!

Tivibu ev kurulumu için 24.10.2013'de randevu aldım. Müşteri hizmetleri 27.10.2013 saat 16:00 için ekiplerin geleceğini belirtti. Daha öncesindeki Adsl kurulumunda yaşadığımız elim deneyimlerden edindiğimiz tecrübeye binaen 27.10.2013 tarihinde belirttikleri saatte evdeydik.

Bir süre bekledikten sonra ekiplerin gelmeyeceğini anladım ve müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım ve bugün gelip gelemeyecekleriyle ilgili bilgi almak istediğimi, belirtilen saatte evde olabilmek için birçok randevumuzu iptal ettiğimizi ve il dışından sırf bunun için erken döndüğümüzü belirttim. Müşteri hizmetleri kayıt açtı. Tivibu'dan zamanında kuruluma gelmediği için şikayetçiyim.

Gürkan 58 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gürkan 06 Kasım 2013

  KURULUMU İPTAL ETTİRMEK İSTİYORUM DİYORUM ONU BİLE KAÇ HAFTADIR İPTAL EDEMEDİLER.

 • Gürkan 30 Ekim 2013

  An itibarıyla(30.10.2013) son kayıt açma tarihinden bugune 3 gün geçti fakat Tivibu tarafından herhangi bir yetkili tarafıma ulaşıp bir bilgilendirme yapmadı. Musteri hizmetlerini tekrar arayıp mağduriyetimin gidrilmesi yonunde aksiyon almalarını istedim. TEKRAR KAYIT AÇIP TİVİBUYETKILILERINDEN GELECEK GERİ DÖNÜŞÜ BEKLEMEMİ İLETTİLER. Hala kurulum beklemekteyiz.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön