26 Nisan 2014

Tivibu Personeli İlgilenmiyor.

Tivibu müşteri hizmetlerinden aranılarak, 1 ay boyunca full paket alıp tüm kanalları izleyebiliyorsun. Yüzlerce kanal ve içeriğe ücretsiz ulaşma imkanın var diye aranıldı. Bende müşteri müşteri temsilcisinin ve kurumsal olan TTNET/ Tivibu'ya güvenerek kabul ettim.

Eve gelip Tivibu'nun kurulumu yapıldı. İlk gün yani 23 nisanı 24 nisan gecesine bağlayan saat diliminde müşteri hizmetlerini arayarak hiçbir kanalı açamadığımı söyledim. Müşteri temsilcisi sanki beni dövecekmiş gibi cevap vermektedir. Benimle ilgilenmediği ve gece sinirlerimi bozduğu için telefonu kapattım. Bir gün sonra Tivibu'dan full paketiniz aktif olmuştur diyerek mesaj geldi.

Ahmet 117 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet30 Nisan 2014

  standart cevaplar verildi ve meçhul bir yol izlenmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet26 Nisan 2014

  2. aramamda kanal sayısının az olduğunu turksattaki bir çok kanalın olmadığını belirttim. benim ilgilenen bayan, tivibunun anlaşmış olduğu kanalları izleyebilirsiniz dedi. bende tivibu da kanal ayarlaması nasıl olmaktadır diye sordum bana hangi kanalı izleyemiyorsunuz diye cevap verdi, bende diğer uydularda kanal taraması gibi yapmak istiyorum diye 2. defa sorduğum da yüksek bir ses tonu ile olmuyor diye hitap etti. bende peki bana gelen mesajda full paket aktif oldu ancak bir çok içerik ücretli olduğunu söyledim. bana siz full paketin minisini kullanıyorsunuz , anlatabildim mi dedi, bende anlamadığımı söyledim bana tekrardan full paket gibi izliyorsun ama full paket değil diyerek sinirli ve yüksek bir ses tonu ile umarım anlatabilmişim dir dedi, sonra müşteri hizmetlerinin yardımcı olmadığını düşünerek telefonu kapattım. bana full paket diyip tivibu hakkında 15 dk varan görüşme sonrası cihazı kabul ediyorum tamamen hüsrana uğruyorum ve benimle ilgilen hiç bir kişi olmamaktadır. ttnet ve tivibu kullandığıma pişmanım taahütüm biter bitmez interneti ttnetten taşıyacağım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön