01 Mayıs 2013

Tivibu Personel Davranışı!

06 ** *** plakalı aracınız hakkında şikayetçiyim. Her tarafında Tivibu reklamı var. 28 nisan 2013 saat 15:00 te Çankaya köşkü civarında aracım ile seyrederken önümde bulunan bu araç önce sigara izmaritini camdan dışarı attı ve ondan sonra gayet normalmiş gibi aracın küllüğünde bulunan bütün sigara pisliğini camdan dışarı boşalttı.

Trafikte seyrettiğimiz için bütün pislik benim üzerime geldi. Korna ve selektör ile ikazımdan sonra ileri emniyetli bölgede kendisini ikaz ettiğimde ne oldu üzeriniz mi kirlendi, Pardon gibi kaba bir yaklaşım sergiledi. Bu arkadaşa gerekli uyarıyı yapacağınızı umarım. Bu konu ile ilgili olarak hem bana kabalık yapmış hemde çevreyi kirletmiştir.

Önder 89 Okunma

Cevaplar

 • Önder20 Ağustos 2014

  hikaye tık yok

 • Önder05 Haziran 2014

  bu olaya sebep veren personelin ne gibi bir yaptırıma maruz bırakıldığı iletilmelidir.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön