22 Haziran 2013

Tivibu Paketimin İçeriği Değiştirildi!

Tivibu aboneliğimin başından beri sinema hemen içeriğini izleyebiliyorken bugün bu içeriğe ulaşamadığımda öğrendim ki sinema hemen, Maxi plus paketine dahil değilmiş. Bu nasıl bir keyfi uygulamadır ki birdenbire paketimin içeriği budanıyor ve daha fazla ücret ödemek durumunda bırakılıyorum.

Ayrıca tek şifreyle üyelik hesabıma girmek istediğimde hesabımın inaktif olduğu bilgisiyle karşılaşıyorum ve bu durumun nereden kaynaklandığını da, bu durumda ne yapmam gerektiğini de bilemiyorum, daha doğrusu bir yönlendirme yapılmıyor. Görüyorum ki Tivibu büyürken müşteri memnuniyetini önemsemiyor.

Fahri 93 Okunma

Cevaplar

  • Fahri 26 Haziran 2013

    Tvbu, paketimin içeriğinde sinema hemen'in bulunmadığı açıklamasını yineleyip duruyor. Herhalde bu içeriğe 2 yıldır tesadüfen(!) ulaşıyordum ya da 2 yıldır devam eden bir test yayınından(!) yararlandım. Mesele şudur: Tvbu 7/24 sinema kanallarını pazarlamak için bir kampanya başlattı ve sinema hemen'i bu kampanyada hediye olarak kullanmak için maksi plus paketinden çıkardı. Söylenecek bir şey yok artık!

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön