Tivibu Paket İçeriğini Değiştirerek Bazı Kanalları Bir Üst Pakete Geçirdi

Mehmet Volkan B. |

Sunduğu kanallar nedeniyle birkaç ay önce 24 ay taahhütle Tivibu ev maxi paket satın aldım. Gayet memnun kaldım ve birkaç arkadaşım da benim referansımla mevcut dijital platformlarını bırakarak Tivibu'ya geçtiler. Hizmetten çok memnunken bir ne görelim, bazı kanallar paldır kültür üst pakete geçirildi. Şuanda çevremdeki birçok abone müşteri hizmetlerini arıyor ve aldıkları cevap aynı.

Peki biz size 24 ay Tivibu kullanacağız diye taahhüt verdiğimizde değiştirebiliyor muyuz, hayır. Siz nasıl sözleşme yaptığınız abonelerinizin paket içeriğine kafanıza göre müdahale ediyorsunuz. Yarın maxi pakette 10 tane kanal bırakırsanız biz 24 ay 10 tane kanal mı izleyeceğiz, nerede müşteri memnuniyeti nerede kurumsallık.

Lütfen derhal yaptığınız yanlıştan geri dönün ve tek taraflı olarak paket içeriğini değiştirerek mağdur ettiğiniz abonelerinize, sözleşme tarihinde paket içeriğinde beyan ettiğiniz kanalları geri verin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Volkan B.
  11 Şubat
  23:27

  Şikayette bulunalı 20 günü geçmesine rağmen halen çözüm bulunmuş değil malesef.
  Ttnet yaptı yapacağını ve yine kullanıcısını görmezden gelerek paketin içeriğini değiştirdi. Böylece abonelerine ne kadar değer verdiği bir kez daha ortaya çıktı !
  Ne de olsa taahhüt verdi aboneler değil mi !

 • Mehmet Volkan B.
  29 Ocak
  20:51

  Yapılan bilgilendirme şu şekildedir:

  """"Değerli Müşterimiz,

  www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 29.01.2014 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış ancak numaranızdan irtibat kurulamamıştır.

  TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

  Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır.

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET ’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  TTNET A.Ş.""""

  1. Belirtilen tarihte ttnet çağrı merkezinden arandım fakat karşı taraf sesimi alamadığını, tekrar arayacağını söyleyerek telefonu kapattı. Bir daha da aranmadım !
  2. Ttnet bu kadar efor sarfedip beni arayacağına ve buraya cevap yazacağına sorunumu çözseydi müşteri memnuniyeti kapsamında daha çok puan toplardı.
  Anlayacağınız şikayetim aynen devam ediyor diğer birçok mağdur gibi ve bana taahhüt edilen kanallar halen bir üst pakette ve izleyemiyorum.

 • 29 Ocak
  12:13

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 20 Ocak
  16:26

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.