02 Şubat 2015

Tivibu Paket Değişikliği ve Yayın Kesilmesi.

Tarafınızdan paket değişikliği için arandık ve kabul ettik sonra yayınımız kesildi. 3 gündür saatlerce hatta bekletiliyoruz bütün birimler birbirine aktarıyor, her çalışanınız farklı bir sorun olduğunu dile getiriyor ve çözüm alınamadan saatlerce hatta boşuna bekletilip kapatıyoruz. Yanlış arıza kaydı oluştuyorsunuz ufacık bir işlem için günlerdir bekletiliyoruz.

Tivibu gibi bir şirketin dönüş yapacak teknik servisimi yetersiz, şikayet kaydımız mı önemsenmiyor, yoksa çağrı merkezini ne yapacağını mı bilmiyor. Tanıdığım ve ulaştığım herkese yaşadığımız problemleri dile getireceğim şiddetle tavsiye etmiyoruz. Müşteri memnuniyetiniz çok yetersiz ve kötü.

Hilal 1.290 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön