18 Haziran 2015

Tivibu Paket Değişikliği!

"Önümüzdeki yıl tüm avrupa maçları bizde, almışken Full paket alın maçlarıda izlersiniz" diye sattıkları full paketten spor kanallarını taşıyarak kendi kafalarına göre hem paket ismini değiştiriyorlar hem de avrupa maçlarını izleyebilmemiz için bizden fark istiyorlar!
Bunuda sözleşmede yazılı olan hukuka aykırı ve mahkemeler tarafından defalarca yok sayılmış bir maddeyi bahane ederek yapıyorlar!
Böyle bir durum kesinlikle kabul edilemez! Boştan yere de şikayetlere hukuka aykırı madde ile cevap vermeyin.

Emine 617 Okunma

Cevaplar

  • Emine 22 Haziran 2015

    Konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır dedikleri kanuna aykırı maddeyi tekrarlamaktan başka şey değildir. Tüketici kanunu madde 4 2. fıkra (2) Sözleşmede öngörülen koşullar, sözleşme süresi içinde tüketici aleyhine değiştirilemez. Bunun arkasını kesinlikle bırakmayacağız, ben nasıl 24 ay taahhüt verdiysem sizde taahütünüze uyacaksınız. Ben sizle full paket anlaşması yaptım kafanıza göre paket ismini sinema paketi vs. Diye değiştiremezsiniz. Siz belki unutuyorsunuz ama bu ülke hukuk ülkesidir hakkımızı arayacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 19.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön