16 Temmuz 2015

Tivibu Olmayan Abonelik İçin Fatura Kestiler!

TTNET şirketinden Tivibu hizmeti almakta iken, taahhüt süresinin 6 Haziran 2015 tarihinde bitmesini müteakip Tivibu alıcısı, kumandası ve HDMİ kablosunu TTNET Etimesgut bölge ofisine iade ederek aboneliğimi sonlandırdım. Fakat 2 gün sonra cep telefonuma Tivibu iptal işleminden vazgeçtiğiniz için teşekkür ederiz şeklinde bir mesaj geldi.

Müşteri hizmetlerini arayarak benim herhangi bir şekilde iptal talebinden vazgeçmediğimi, zaten Tivibu alıcısını da kendilerine iade ettiğimi belirttim. Buna rağmen 70119358** numaralı aboneliğime ait Temmuz ayı faturasında Tivibu kullanım bedelini de eklemişler. Tarafımdan haksız şekilde alınan bedelin iadesi için Gümrük ve Ticaret Bakanlığına da başvurdum.

Sait 375 Okunma

Cevaplar

 • Sait20 Temmuz 2015

  Bilgilendirme yapılmış! Masallar masallar... .

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sait20 Temmuz 2015

  Bugün arayıp Tivibu için yeniden ıslak imzalı iptal dilekçesi vermem gerektiğini bildirdiler benim açtırmadığım abonelik için neden tekrar dilekçe vermem gerektiğini sordum prosedür böyleymiş. Yapamayacağımı bu tutumlarını şikayet etmek istediğimi belirttim. Şikayet kaydı da açamıyorum görevli. Dava açacağım. İnsanı sinir hastası edecekler. Siz siz olun ne olursa olsun bu şirketten uzak durun

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön