16 Eylül 2013

Tivibu Nakil İşlemi Sorunu Yaşıyorum!

Hattımı nakil yaptırmak için 26 Ağustos 2013'te başvuru yaptım ve haberim olmadan Tivibu ev paketi satıldığından dolayı beklemede olan süreçten dolayı hattımın nakil olamayacağı söylendi. 20 günde 20 defa şikayet kaydı yaptırmama rağmen müşteri hizmetlerinden geri dönüş olmadı ve iptal ettiremedim.

20 gündür nakil yaptıramıyorum. Alması dert, haberim olmadan ürün satışı ve iptal ettirememesi ayrı bir dert. Kesinlikle müşteri hizmetleri sıfır.

Akif 331 Okunma

Cevaplar

 • Akif 19 Eylül 2013

  tivibu ev paketi bilgim olmadan satılmış ve kurulumu olmadığı halde 20 gündür iptal ettiremiyorum. Paket beklemede olduğu için hattımı Sivas'tan Ağrı'ya nakil yaptıramıyorum ve internet hizmeti alamıyorum. Defalarca kayıt formu oluşturmama rağmen sorun hala çözülmedi ve ilgilenilmiyor. En kısa sürede tivibu ev paketinin iptalini ve internet hattımın nakil yapılmasını istiyorum.

 • Akif 19 Eylül 2013

  bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme: sorun Çözülemiyor.... bilgilendirme buysa yapmasalardı keşke.

 • Akif 19 Eylül 2013

  aklı olan tivibu ya bulaşmaz

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön