04 Şubat 2014

Tivibu Müşteri Hizmetleri Sorunumla İlgili Dönüş Yapmadı

Dokunan yanar kamera şakası gibi valla. 2 günde 8 müşteri temsilcisi ile görüştüm 10 gün önce LG televizyon almıştım 3 aylık hediye paket var reklamını gördüm. Bu paketten yararlanmak istedim ve hayatımın hatasını yaptım: hay hay dediler. TTNET aboneliği olmanıza gerek yok üyeliğiniz olur dediler ve bir tanesi bizi üye de yaptı.

Ancak TV'de Tivibu açılmadı neden açılmadı diye aradık 3 tanesi TTNET aboneliğiniz yoksa olmaz dedi. Size Tivibu cep tanımlamışlar yanlışlıkla dedi her aradığımızda şikayetiniz alınmıştır size döneceğiz dediler. Şimdi hiçbirini istemiyoruz vazgeçtik diyoruz ama biz size döneceğiz diyorlar ama ne arayan var ne soran var.

İlker 124 Okunma

Cevaplar

 • İlker07 Şubat 2014

  Kısa örnek vermek gerekirse A ürünü hediye diyorlar arıyorsunuz çağrı merkezini A ürünü için size B ürününü satıyorlar itiraz edince de dava etmekte serbestsiniz diyorlar

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İlker04 Şubat 2014

  Konuyla ilgi olarak evren isimli müşteri temsilcisi beni aradı; kendisine 3 aylık Tvbu smart hediye paketinden yararlanmak için çağrı merkezini aradığımı ancak bu paket için değil de yıllık tvbucep abonesi yapıldığımı öğrendiğimi aktivasyon işlemi tamamlanmadığı için de iptal işlemini yapamadıklarını söylediklerini anlattım. Yardım için beni arayan bu şahıs bana aktivasyon tamamlandıktan sonra faturanıza ücret yansıycak bu konuda yapılabilecek bir şey yok, daha sonra iptal için çağrı merkezimizi ararsınız iptal ve para iadesini istersiniz dedi. Dava açarım dedim her türlü hukuksal hakkınızı kullanabilirsiniz dedi. Sözün bittiği yer ........

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön