25 Aralık 2013

Tivibu Müşteri Hizmetleri Sorunumla İlgilenmiyor!

1 ay olacak neredeyse evime bağlatalı ancak hala ne ekipler nede teknik servisle doğru dürüst bir irtibata geçebilmiş değilim. 444 0 375'deki numaralarında ise hiçbir şekilde yardımcı olamıyorlar. 3 kez aradım 3 kez tarih verildi şu gün şu saatte geleceğiz diye evimin merkezinde olmasına rağmen ne gelen var nede giden.

Bugün tekrar çağrı merkezini aradığımda bana tekrar gün verdiler. İş yerimden izin alıp her gün bunları beklemek zorundamıyım ben ? Çağrı merkezindeki bayanla her seferinde hiç aksamadan anlaşamıyoruz ne zaman konuşsam anlıyorum anlıyorum anlıyorum.

Murat 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön