31 Ocak 2014

Tivibu Mükkerrer Ödeme İadesini Yapmıyor

Tivibu son faturam olan 80,98 TL yanlışlıkla iki kez ödeme yaptım. Bir tanesi otomatik ödeme yüzünden oldu. Ancak 3 tane bildirim açamama rağmen halen iadem yapılmadı. Ayrıca açtığım bildirimler sürekli arandı ulaşılamadı diye kapatılıyor. Aslında arandığım falan yok.

Özgür 172 Okunma

Cevaplar

 • Özgür01 Şubat 2014

  Tamamen aldatıcı cevap. Sadece şikayete cevap verildiğini gösterme amaçlı yazıyorsunuz. Firmadan herhangi bir arama yapılmadı. Yani halen iade yapılmadı. Sorun çözülene kadar buradan iletim yapmaya devam edicem. Bu 3. şikayet var bildirimim.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özgür31 Ocak 2014

  Tamamen aldatıcı cevap. Sadece şikayete cevap verildiğini gösterme amaçlı yazıyorsunuz. Ne aradığınız var ne de ilgilendiğiniz. Firmadan herhangi bir arama yapılmadı. Yani halen iade yapılmadı. Sorun çözülene kadar buradan iletim yapmaya devam edicem. Bu 3. şikayet var bildirimim.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön