24 Nisan 2014

Tivibu Kurulumum Yapılmıyor.

TTNET ve Tivibu için başvuruda bulundum. Sadece salı günleri izinli olduğum için 1 hafta öncesinden randevu aldım. TTNET için binaya hat çeken servis elemanları Tivibu'yu iptal etmiş yeniden başvuru yapıp tekrar randevu aldık bu kez aksam 20.00'a veridi ama kimse ne aradı ne geldi.

TTNET binaya çekip kurulum yapmıyormuş modemi ben nasıl takacaksam bugün çağrı merkezi hatalı randevu vermiş 7'ye kadar çalışıyoruz. Kuramayız iptal edin diye servisten aradılar ve faturam devam ediyor. Ben kullanmadan böyle laçkalık olamaz bir kurulum için bu denli oyalamaları ve kabaca iptal edin demeleri de kutlanacak derecede. Eğer bu ay sonu fatura gönderirler ise TTNET'den davacı olacağım çünkü kullanmadım.

Şükran 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön