17 Eylül 2013

Tivibu Kurulumum Yapılmadı!

03.09.2013'de evime Tivibu kampanyalı internet paketi hizmet için başvurdum. ( Telefon + Tivibu + internet ve ilk üç ay web Tivibu hediye ) 2 gün içinde internet ve telefonum bağlandı. 06.09.2013 tarihinde Tivibu web aktif hale geldi. 09.09.2013 tarihinde Tivibu ev paketimin neden bağlanmadığını öğrenmek için aradığımda Tivibu ev paketimin aktive olmadığını söylediler. Bende aktive işlemlerini telefondan yaptırdım.

10.09.2013 17:30 tarihine randevu verildi. Kurulum ekibi gelmeyince bende müşteri defalarca aramama rağmen kurulumun neden yapılmadığı hakkında hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. Kurulum standardımız 1 haftadır demektedirler ama 15 gün dur Tivibu ev paketim bağlanmadı sebep de sunamıyorlar.

Olcay 97 Okunma

Cevaplar

 • Olcay20 Eylül 2013

  -müşterini sorduğu soruları tatmın edici cevap verilmemiştir.günü kurtarmalık cevap verilmişitir. -oluşan problemle ilgi günlerce bir acıklama yapamadılar-şikayet için bir çözüm üretmediler müşterinin baskısıyla bir işlem yapılmışltır.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Olcay17 Eylül 2013

  7gün 24 saat ttnet en aldığım cevap bu mesajla aynı komik müşteri hizmetlerinde bu kadar personel çalıştırmanız gerek yok nasıl olsa sorunlar aynı cevaplarda aynı koskaca ttnet yapabielceği buymuş burdan aldığım en buyuk tecrübe markanın buyukluğüne kanmamak ttnetin müşteriye verdiği değer yukarıdaki bir otamatik mesaj nasıl olsa müşteri 1 senelik tahhütlü kontrat imzaldı . Hizmet ALMIŞ ALMAMIŞ FARKEDERMİ

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön