14 Haziran 2013

Tivibu Kurulumum Yapılmadı!

TTNET herhangi bir ücret bağlantı modem vs. alınmayacağını sadece 45 TL aylık ücret ödeyeceksin dediler. Bağlantı yapılan Adsl nosu farklı. Tivibu bir hafta içinde bağlanır dediler 15 gün oldu arayan yok soran yok. bu nasıl bir anlayış? Eski hatlar kapandı mı bilgi yok.

Orhan 67 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Orhan 27 Haziran 2013

  tivibu cular nerdesiniz... bir gidiş bir daha arama sorma yok eğer bir problem varsa bidirinde ona göre hareket edelim......

 • Orhan 25 Haziran 2013

  bir geldiler hatta arıza var dediler ve gittiler.. gidiş o gidiş bir daha ne arayan ne soran var....

 • Orhan 20 Haziran 2013

  4440375 arıyor cevap vermeyip kapatıyorlar. kurmaya geldiler hatta arıza varmış bak şimdi sen şu işe artık ne zaman gelirler kimbilir.... internet hattım açılalı 20 gün oldu. daha bağlanacakta bizde göreceğiz. demekki tivi bu 20 gün daha az kullanacağız....satarken her şeyi yapıyorlar ama kapatırken 40 derfeden su getiriyorlar. yok modem getir yok şunu getir yok bunu getir. kapatırkende gel al kardeşim malzemeni malzeme senin.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön