29 Nisan 2013

Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

19 nisanda yaptığımız Telekom 3 ürün (internet, tivibu telefon) kampanya başvurum sonrası 24 nisan da kurulum için gelindi, bu esnada öğrendik ki başvurumuzu kayıt eden müşteri temsilcisi ev yerine web Tivibu kayıdı yapmış. Bu nedenle receiver getirilmemiş. Telekomu aradık, durumu anlattık. Receiverin 3 gün içinde kargoyla geleceğini ve ayrı bir kurulum ekibinin de kuracağı söylendi. Fakat 4 gün geçmesine rağmen kargoya adımıza birşey verilmediğini öğrendik. Sonrasına yaptığımız 3 aramada 3 ayrı bilgi aldık. 1 müşteri temsilcisi kargonun geleceğini diğeri kurulum ekibinin getireceğini bir diğeri ise Telekoma gidip oradan almamız gerektiğini söyledi. Problemin biran önce çözülmesini istiyorum.

Funda 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön