Tivibu Kuruluma Gelen Servisin Umursamazlığı.

Nihat A. |

Üç gün önce Tivibu kurulumu için servis geldi. Gelen arkadaşlar kurulumu yapmamak için çok uğraştılar. Tornavida, yan keski, anten kablosunu bağlamak için konnektör benden istediler. Bunları elimde olduğundan verdim.
Kurulumu yaptıktan sonra tanıtım yaptılar.
Bunlar bittikten sonra internet için de abonelik yaptırdığımı özellikle hatırlatmama rağmen kutunun içinden bağlantı kablosu çıkacağını onu kullanarak internete hemen bağlanabileceğimi söylediler.

Ertesi gün internet sinyali için başka bir servis elemanları geldiğinde Tivibu kurulumu için gelen arkadaşların internete bağlanmak için modem bırakmaları gerektiğini öğrendim. Önceki gelen servis koşarak kurulum yaparken modemi unutmuşlar.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  14:51

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Ağustos
  14:49

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.