Tivibu Kurulum Yapılamadı.

Mehmet A. |

01.10.2015 tarihinde üyelik başvurusu yaptım. Kurulum yapılamadığı halde sistemde kurulum yapıldı görünüyormuş ve aktivasyon yapılmış, yaklaşık 2 haftadır müşteri hizmetlerini arıyorum servise yönlendirdiğini söylüyor. Servis ise müşteri hizmetlerini aramamı söylüyor. 21 gün oldu kurulum yapılmadı ve hiçbir bilgi verilmiyor.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  10 Kasım
  08:58

  +Daha önce belirttiğim gibi 01.10.2015 tarihinde abonelik için başvurdum. Kurulum yapılmadı. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım sadece servise yönlendirdiklerini söylüyorlar ve hiçbir geri dönüş yapılmıyor. Üstüne üstlük kurulumu yapılmayan bir aboneliği aktif etmişler ve faturalandırılmış. Kesinlikle uzak durun. 07.11.2015 tarihinde hala bir gelişme yok. Avrupa maçlarını izlemek için aldığım Tivi bu da avrupa maçları neredeyse bitti ama hala izleyemedim. Yazıklar olsun...

 • Mehmet A.
  05 Kasım
  22:34

  Kesinlikle bilgilendirme yapılmadı sadece inceleme yapılıyor diye mesaj geldi ve bu şikayetin üzerine müşteri hizmetleri yaklaşık 6 kez aradım ve yine değişen hiçbir şey olmadı... Bugün 05 Kasım yani 1 aydan fazla oldu ve hala ne kurulum yapıldı ne bir bilgilendirme. Şimdi de fatura kesmişler kullanamadığım bir şeyin faturasını kesmişler...

 • 23 Ekim
  16:55

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Ekim
  13:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.