16 Mayıs 2013

Tivibu Kurulum Ücreti!

2 ay önce büyük uğraşlarla 20 mbit hipernet paketi aldım. İçeriğinde 20 mbit sınırsız (50gb adil! kotalı) Tivibu paketi, kullandıkça öde telefon (sabit ücreti yok) vardı ve ücreti 49 tl idi. İkinci faturam ile birlikte buna 3 tl bağlantı 3,5 tl'de tivibu kurulum ücreti yansımaya başladı.

Telefonla müşteri hizmetlerini aradım. Bağlantı ücretini biliyorum da tivibu kurulum ücreti yoktu ve bana verdiğiniz fatura hesabı detayında da yok diyorum bana sözleşmeyi okumak sizin yükümlülüğünüz de diyor. Satışı yapan kişilerin bunu size söylemesine gerek yokmuş bana bunu kimse satmadı ben gittim binbir zorlukla aldım ve ne aldığımı iyi biliyorum. Şimdi bu ek ücret nereden çıktı biri bana anlatabilir mi?

Korkmaz 249 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz 17 Temmuz 2013

    Her zamanki gibi hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamış bilgi verilmemiş hala da takır takır parası alınmaya devam edilmiştir. söyledikleri standart şeylere kulak asmıyorum artık

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön