26 Kasım 2014

Tivibu Kurulum Gerçekleşmedi.

Dört hafta önce TTNET İnternet ve Tivibu TV kanalları için başvuruda bulunduk. İnternet kurulumunu iki gün sonra gelip gerçekleştirdiler. Fakat Tivibu'nun kurulumu için 2 gün sonra yeniden kayıt açmaları gerektiğini söylediler. Aradan dört hafta geçti TV kurulumu için ne arayan ne soran oldu.

Müşteri hizmetlerine 3 kez şikayet kaydı oluşturduk. Sürekli bize söyledikleri kaydınızı oluşturuyoruz ve gerekli mercilere ileteceğiz demeleri oldu. Yani hiçbir yardımda bulunmadılar. 22.11.2014 cumartesi günü lütfedip kurulumu gerçekleştirmek için geldiler. Bu sefer onlu ıp sinyal alamıyoruz dediler ve bunun için merkeze e-mail attıklarını bildirdiler. Hala haber bekliyoruz.

Onur 803 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da ileti[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön