02 Nisan 2013

Tivibu Konusunda Yanıltıldım Şuan Cihaz Tesliminde Zorluk Çıkarılıyor!

Tivibu Ev kapatırken ciddi problem çıkarıyorlar. Ben çağrı merkezinin işlem süreniz daha kısa olur diye tavsiyesi üzerine sorun çıkmaması için Gayrettepe Telekom Baş Müdürlüğü'ne gitmeme ve modem STB herşeyi teslim etmeme rağmen, 1ay geçtikten sonra faturamda hala Tivibu'nun açık olduğunu görüyorum.

Çağrı merkezi Tivibu'nun tekrar açıldığını, cihazların teslim edilmediğini söylüyor. Tekrar merkeze gitmem gerekiyormuş üstelik bu iş için. Ekstradan hava parası olarak da kestikleri parayı da geri alacağımın garantisi yok.

Tivibu'yu açmak bir dert, kapamak bir dert; kullanırken binbir türlü sorunlarıyla uğraşmak bir dert..

Burcu 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön