Tivibu Kapatılan Aboneliği Aktifleştirmişler!

Vildan P. |

2012 Temmuz ayında Konya'dan başlattığımız aboneliğimizi şehir değiştirmemizden dolayı 2012 Eylül ayında Gaziantep İslahiye ilçesine nakil yaptırmak istedik, Tivibu' nun burada hizmet vermediğini söyledikleri için üyeliğimizi iptal ettirip alıcımızı iade ettik. Defalarca Ttnet müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdiğimizi teyit ettirmemize rağmen bugün (02/03/2013 tarihinde) kampanya için Ttnet'ten arandık ve hattımızın aktif olduğunu öğrendik, bunun üzerine Ttnet'i aradık ve hattımızın 2012 Ekim ayında aktif olduğunu öğrendik, ilk 2 ay ücretsiz olduğu için sadece Aralık ve Ocak ayı faturaları çıkarılmış bu nedir. Bir an önce bu hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vildan P.
  02 Mart
  17:39

  Sorunun giderildiğine dair tarafımıza mesaj gönderilecekti ama hala gönderilmedi.

 • 02 Mart
  13:08

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.