18 Nisan 2013

Tivibu İptal Etmiyorlar!

0346 223** sabit numaralı adsl + Tivibu ev paketinin sahibi olarak ilk başta adsl aboneliğine hediye olarak gönderilen süreli tivibu paketinin süresinin dolmasının ardından otomatik olarak düşürüldüğü paketin bir üstüne geçme kararı almış, 4440375 ten bu işlemi gerçekleştirmiştim.

1 mayıs'ta aktif olacağını öğrendikten kısa bir süre sonra da vazgeçip iptal ettirmek için yine 4440375'i arayıp durumu bildirdim.tam olarak kapatılabilmesi için 10 gün içerisinde bana telefon edileceğini ve benim de teslim aldığım donanımı en yakın türk telekom ofisine götürmem gerektiğini zaten biliyordum ve tekrar öğrenmiş oldum. Sorun şu : Niçin 1 Mayıs'a kadar bekletiliyorum? İlla yargı yolu mu aramalıyım?

Öner 247 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön