Tivibu İlgi Alaka Sıfır!!

Soner S. |

15 gün önce süper paket aldım. Geldiler kurdular şifreli kanallar aktivasyon yapınca açılacak dediler. 15 gündür kaç defa müşteri hizmetlerini aradım, kaç defa arıza destek hattını aradım, kaç defa yetkili servisi aradım sayısını hatırlamıyorum artık ama ne gelen var ne ilgilenen. Avrupa maçlarını izlemek için aldım sadece ulusal kanalları izliyorum. İlgi alaka kocaman bir sıfır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha kurulumu doğru düzgün yapamayan üstüne de hiç oralı olmayan bir firma arıza durumlarında ne yapacak?

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  14:31

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 30 Eylül
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.