Tivibu Hizmet Vermeyi Başaramıyor!

Valit A. |

15.12.2013 günü Tivibu yayınlarımda donmalar başladı ve hala da devam ediyor. Belirttiğim tarihte hatta 8 dakika bekleyerek ulaştığım bir yetkiliye durumu ilettim. Bugün cuma ve hala ses soluk yok. Bir önceki şikayetimi de buradan dile getirmiştim ve 8 gün geçmesine rağmen arayan soran olmamıştı. Bu işin standardı 8 gün müdür?

Bu hafta sonu evimde dona dona insanı canından bezdiren hizmetinize maruz kalarak mı geçireceğim? İlla buradan mı yazmak gerekiyor çağrı merkezi aramalarımızı neden çözüm üretmiyorsunuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Valit A.
  29 Aralık
  14:26

  Aylardır aksaklıkları gideremediğiniz TİVİBU ev hizmeti ile ilgili nihayet 27.12.2013 günü tivibu kutusunu firmanız elemanşarı değiştirdi. Aynı gün akşamı eve geldiğimizde bu sefer de modemin çalışmadığını gödrüm. 4440375 i aradım ve durumu bildirdim. Modem değişimi sağlarız deiler. Cumartesi olmasının sorun olmadığını değişimin yapılacağını söylediler. Cumartesi il dışında olacağımı belirterek eşimin irtibat numarasını verdim. 28.12013 cumartesi belirmiş olmama rağmen iş toplantısındayken 3 kez 4440375 ten beni aradılar mecburen meşgule aldım. Oysa toplantıda olacağımı belirtip zaten eşimin telefonunu vermiştim. Bu gün pazar ve hala tv yayınım yok bu saçmalığa derhal bir çözüm bulun çocuk oyuncağına çevirdiniz. 2 gündür izleyemediğim hizmetten dolayı da eminim "özür dilersiniz" Bu gün bu çalışmalar yapılıp tv yayınım gelmezse tüm ttnet hizmetlerimi DERHAL iptal edin cidden yettiniz artık.

 • 28 Aralık
  15:40

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Valit A.
  24 Aralık
  10:08

  Müşteri şikayetlerinin KESİNLİKLE dikkate alınmadığını üzülerek görüyorum. Ve her fırsatta \"ev telefonu kullanın\" dediğim tüm dostlardan ve seminer katılımcılrımdan ÖZÜR DİLİYORUM

 • Valit A.
  24 Aralık
  10:05

  Tarih 24.12.2013 salı. Cumartesi öğleden sonra beni arayacaklardı hala arayacaklar. Bunun bir izahı olabilir mi?

 • Valit A.
  22 Aralık
  14:28

  Cumartesi sabah 9.30 da arandım. Hafta sonu sabah saatinde... Öğleden sonra müsait olacağımı bildirdim hala ses yok

 • 20 Aralık
  16:24

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.