23 Şubat 2015

Tivibu Hizmet Alamıyorum.

İstanbul Büyükçekmece'de ikamet etmekteyim. İstanbul'un göbeğinde miyiz, yurdun en ücra köşesinde miyiz, belli değil. Üç gündür İnternet hizmeti alamıyoruz buna bağlı olarak da Tivibu hizmeti de alamamaktayız.

Yani üç gündür ne İnternet ne televizyon yok. Defalarca aramamıza rağmen bir sonuç alamadık. Bir aradığımızda genel arıza olduğu söyleniyor bir daha arıyoruz sinyal gelmediği söyleniyor.

Bu şekilde üç gündür rutin olarak aradığımız halde çözüm bulamadık. En son aradığımda sinyal geldiği için talep açamıyoruz dediler. Zor bela talep açtırdım. Üç gündür hiç durmadan TTNET'le telefonla görüşüyoruz. Hala sonuç yok.

Mehtap 200 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehtap 26 Şubat 2015

    Bugün altı gün oldu. Hala ne internetimiz ne tiwibumuz var. Kim almak isterse kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön