03 Kasım 2014

Tivibu HD Yayın Sonrası Donma Ve Mozaiklenme Sorunu Yaşıyorum.

Tivibu üyesi olarak HD yayınlara geçmeden önce mozaiklenme, kısa donma ve seste dijital bozuklukları yaşamaktaydım. Ancak HD yayınların başlaması ile mozaiklenme sorunu en üst seviyeye çıkmıştır.

Adsl ile ilgili bölgemde daha önce yaşadığım alt yapı (toprak altı) kablolama sorunları yaşadım. Bu şikayetimi defalarca 444 0 375 çağrı merkezine bildirdim. Kontrole gelen teknik arkadaşlar iş yapmış olmak adına receiverımı değiştirdiler. İlki 10 günde yandı, ikincisi 1 ayı geçerken donma ve takılmalar yaptığından 01.11.2014 tarihinde tekrar değişti. Ancak mozaiklenme sorunum halen daha devam etmekte. 10 iş gününü geçeli sanırım 1-2 ay oldu.

Özkan 610 Okunma

Cevaplar

 • Özkan14 Kasım 2014

  Arkadaşlar halen daha bir şeye müdehale etmeden devamlı telefon açıp sorununuz giderildi mi diye soruyorlar . Ancak sorunun alt yapıdan olduğu gelen teknisyenler de tespit etmesine rağmen olayı kapatmek istercesine telesekterle arama yapıp müşteri temsilcisine aktarıp "sorununuz giderildi mi" diye sorabiliyorlar ... Bunlar birbirinden habersiz ...

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özkan03 Kasım 2014

  Sayın cevap veren yetkili , Ben arıza kayıtını oluşturalı 1 aydan fazla oluyor , evime 3 defa servis geldi ve çözemedi . Madem yetkilisiniz o zaman çağrı merkeziniz ile yapmış olduğum görüşmelerin ses kayıtlarını birer kez dileyiniz . Her arayışımda aynı sorunu defalarca anlatmak zorunda kalıyorum . Alt yapı analog , analog alt yapıya yatırım yapmıyorsunuz , Fiber optik elecek dediklerinden bu yana 1 yıl geçti . Sonuçta sayfanızda ; "TTNET ürün, servis ve hizmetleri ile ilgili şikayetleriniz Online İşlem Merkezi’nden alınmaktadır. Şikayetleriniz “TTNET Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetimi Politikası” gereğince titizlik ile ele alınmakta ve 10 iş günü içerisinde çözülmektedir." Cümlesini yazıyorsanız arkasında da duracaksınız . Saygılarımla , Özkan Öndersoy

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön