25 Mart 2013

Tivibu HD Yayın İzleyemiyorum!

Tivibu başvurumu 3'lü kampanya ile aldım. Fibernet, Telefon ve Tivibu Almaz olsaydım daha iyi imiş. Başvuruda bulunduğum firma Tivibu ile bilgi verirken demişti ki ilk ay tüm kanallar ve seç izle seçenekleri ücretsiz. Tivibu açıldı kullanmaya başladık evet dedikleri gibi HD kanallar dahil her şeyi kullanabiliyorsunuz hemen hemen.Aradan bir gün geçti eve gittim kullanmaya başladım bir de baktım ki hiç bir HD kanal yok. Doğal olarak HD keyfi yaşamak istiyorsunuz değil mi. Aradım dedilerki HD'yi açamayız açarsak diğerleri seç izleler gider. Nasıl yani olur mu hiç Talebimi belirttim cevap yok. Tekrar aradım dedim ne oldu. HD'yi açarız hiç bir şey olmaz dediler. Açtılar hepsi gitti açamıyorum.

Cüneyt 3.596 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt02 Nisan 2013

  20 Mbit fibernet ama HD yok denemek için neyleyim ben seni Ti vi bu değil... Hele bir bitsin taahhüt!!! Siz bu hizmet anlayışıyla emin olun çok daha ileriye gideceksiniz:)

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Cüneyt26 Mart 2013

  Bence bu Ti-vi-bu değil. İlk aldığım gün HD kanallar dahil tüm ücretsiz verilen hizmetler açık idi, sonra HD kanalların hepsi gitti. Bugün ise aradılar tamamdır sorunları çözdük dediler işte iken. Eve geldim HD kanallar gitmiş... Daha önce Özlem Hanım ısrarla sorduğum halde HD tanımına geçerken diğer seç izleleri silmiş, HD tanımını yapmış. Bir sonraki aşamada Fatih Bey adında beni arayan arkadaşım full paket HD açacağını söylemişti, şimdi ise HD tanımı gitmiş seç izleler geri gelmiş. Şimdi sormak isterim eğer ki HD tanımı olmayacaksa bu cihazın, neden 24 Mbit fibernet aldırdınız alırken de heyecanla HD kanalları da izleyebileceksiniz dediniz? İstersek zaten kaçırdığımız diziyi de filmi de internetten sizin bu verdiğiniz kalitede rahat rahat izleyebiliyoruz. Bu durumda Tivibunun ne anlamı kalıyor???? Yapabiliyorsanız yapın yapamıyorsanız da kapatın lütfen alın ekipmanlarınızı bana internet yeter. Zamanı bedava satın almıyoruz, neredeyse 150 dk sizinle konuştuk telefonda...

 • Cüneyt26 Mart 2013

  Firma benim ile bizzat görüşüp kesin çözümü sağlayabilmiştir. Beni anlayabilmeleri biraz geç oldu fakat çözümü tam anlamıyla sağlayabildiler. Teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön